„Czas na rozwój „- doceniony, przyznano wyróżnienie Super Samorządu

wyroznienie

Co roku nagrodom Super Samorząd, przyznawanym przez jury, towarzyszą także wyróżnienia. W ten sposób koordynatorzy akcji doceniają wysiłki wybranych uczestników akcji. W tym roku wyróżnienie otrzymała grupa w warmińsko-mazurskim   :

  • „Czas na rozwój” !,  gmina  Dywity

Wyróżnienie i Certyfikat wręczył Premier Jerzy Buzek, gratulacje za ciężką pracę na rzecz samorządu i samorządności złożył b. Prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień. Jestem dumny, że mogłem reprezentować naszą grupę na gali i przyjąć zaszczytne wyróżnienie.

W poniedziałek 30.05 na Zamku Królewskim w Warszawie przyznano nagrody Super Samorząd 2016 oraz wyróżnienia. Gości gali przywitał premier Jerzy Buzek, podkreślając sukcesy polskiego samorządu terytorialnego oraz przypominając, jak duże znaczenie powinni w nim odgrywać mieszkańcy i mieszkanki. „Nie ma demokracji bez społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy, by obywatele poczuli, że coś od nich zależy, że mają wpływ na rzeczywistość. Demokracja to jest system dla ludzi, dla obywateli, dla tych, którzy tworzą wspólnotę, a nie dla polityków i ludzi żadnych władzy. To Wy jesteście jej kwintesencją i przyszłością” – mówił premier do uczestników Gali.

received_1041029702642549 Wyróżnienie 20160530_132118 20160530_132344 Certyfikat